avril lavigne fanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avril lavigne fanclub

avrillavigne

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

avriL'ın aLışkanLıklLarı..

2 posters
YazarMesaj
avril_ 96
ღ°•.♥.•°ღyeni üyeღ°•.♥.•°ღ
avril_ 96

°•.♥RuH HaliM°•.♥ : avriL'ın aLışkanLıklLarı.. 69b67fdb902d163f70c7028ce3c39307
!! Uyarı !! :
avriL'ın aLışkanLıklLarı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100avriL'ın aLışkanLıklLarı.. Right_bar_bleue

♥.•°TaKıMıM°•.♥ * : avriL'ın aLışkanLıklLarı.. 1446

avriL'ın aLışkanLıklLarı.. Empty
MesajKonu: avriL'ın aLışkanLıklLarı..   avriL'ın aLışkanLıklLarı.. EmptyPtsi Ekim 13, 2008 6:48 pm

- sakızı çok seven avril'in en dayanamadığı şey nane aromelı olanları! "kendim de çiğnesem, yanımda birinden kokusunu alsam başım ağrımaya başlıyor" diyen müzisyenin tercihi tarçınlı sakızlar.
- Deryck'le evlenmeden önce verdiği bir röportajda "ufaj tefek erkeklerden hoşlanıyorum. büyük, uzun ve iri yarı adam istemiyorum! kollarımı rahatça ona dolayabileceğim birini arıyorum, en fazla parmak uçlarımda yükselirim!" demişti. Deryck'in boyu 1.64 cm.
- Hilary Duff, Paris Hilton ve Lindsay Lohan isimlerini duyunca kaşınmaya başlıyor. "onlar albüm yapıyor mu? ben en son Alanis Morissette!i duymuştum!" diye de dalga geçiyor.
- Avril'in otellerden yastık aşırmak gibi bi alışkanlığı var! ama en son çaldığı yastık için otel faturasına birkaç yüz dolar eklenince bu alışkanlığından vazgeçmeye karar vermiş.
- Avril'in çantasında genellikle çay poşedi, saç fırçası ve dudak koruyucusu bulunuyor. ruj sevmiyor, hatta sahnede bile kullanmıyor. çünkü saçlarının rıuja yapıştığını ve buna sinir olduğunu söylüyor.
*AvriL*
*AvriL*

Kadın Mesaj Sayısı : 5
°•.♥RuH HaliM°•.♥ : avriL'ın aLışkanLıklLarı.. 6gevezebt5nu4
!! Uyarı !! :
avriL'ın aLışkanLıklLarı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100avriL'ın aLışkanLıklLarı.. Right_bar_bleue

♥.•°TaKıMıM°•.♥ * : avriL'ın aLışkanLıklLarı.. 1444

avriL'ın aLışkanLıklLarı.. Empty
MesajKonu: Geri: avriL'ın aLışkanLıklLarı..   avriL'ın aLışkanLıklLarı.. EmptySalı Ekim 21, 2008 5:38 pm

saol cnm lol!

avriL'ın aLışkanLıklLarı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avrilin Filmleri
» avrilin makyajsız hali
» Avrilin Gözleri Lens mi??
» Avrilin gelinliği 3. oldu